دستگاه اسکنر آیوا

دستگاه اسکنر آیوا با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی اسکن روز دنیا از سنگ های تولیدی کارخانه ها عکس برداری می کند.

تمامی اسکنر های تولیدی شرکت آیوا با دقت بسیار بالا کالیبر شده‌اند که باعث می شود همه ی اسکنر ها عکس هایی کاملا مشابه با هم و با رنگ اصلی سنگ (در شرایط استاندارد) را تحویل مشتری بدهد.
با توجه با اینکه شرایط نور دستگاه برای کالیبره بودن اسکنر باید ثابت باشد، اسکنر در ابتدای هر روز وضعیت ال‌-ای‌-دی ها را بررسی می کند و در صورت تغییر در شرایط آن ها به اپراتور برای تعویض ال‌-ای‌-دی ها، اعلان می دهد.

اسکنر های آیوا توسط مودم داخلی به صورت مداوم به شبکه ی اینترنت متصل هستند و تمامی عکس های اسکن شده به همراه اطلاعات آن را به پورتال آیوا برای استفاده ی مدیر کارخانه ارسال می کند. این اتصال مداوم، سرویس تعمیر و نگهداری سیستم و همچنین عیب یابی و بروزرسانی برنامه‌های دستگاه را از راه دور ممکن می‌سازد.

سیستم سخت افزاری آیوا با توجه به حجم پردازش های صورت گرفته بر روی پروسه ی اسکن و جمع آوری اطلاعات جانبی سنگ، نیاز به منابع زیادی دارد که به همین دلیل برای ساخت اسکنر از بهترین سخت افزار ها استفاده شده است.

Intel® Core™ i5-1155G7 Processor

ASUS PRIME B560M-A LGA 1200 Motherboard

ASUS 17.3” Monitor

500 Gigabyte SSD

16 Gig RAM DDR4 – CL16

Raspberry Pi 4b 8GB element14

MEVA 4200 Label Printer

به منظور مانیتورینگ وضعیت اسکنر، دستگاه مجهز به تعدادی سنسور دما و رطوبت و گرد خاک است که امکان بررسی شرایط دستگاه را به مدیران کارخانه و تیم پشتیبانی آیوا می دهد. همچنین با استفاده از سنسور های بسیار دقیق اطلاعات ضخامت سنگ نیز به پورتال آیوا ارسال می شود.

با توجه به اینکه تیم فنی آیوا در حال طراحی و پیاده سازی ایده های جدید بر روی اسکنر آیوا هستند، تمامی تغییرات و بروزرسانی های جدید برای مشتریان قبلی نیز اعمال می گردد.