دستگاه اسکنر، سورت
و کنترل کیفیت سنگ با
هوش مصنوعی

با AIVWA اطلاعات همه سنگ‌های تولیدی کارخانه خود را مدیریت کنید. عکس‌برداری از سنگ‌ها، سورت رنگ، انبارداری و گزارش تولید در سیستم هوشمند AIVWA

تنها دستگاه سورت و کنترل کیفیت با هوش مصنوعی در ایران

تنها دستگاه سورت و کنترل کیفیت با هوش مصنوعی در ایران

درباره دستگاه

دستگاه سورت سنگ ساخته AIVWA از سنگ‌ها با یک استاندارد درمحیط ثابت عکس می‌گیرد و به همراه اطلاعات دیگر سنگ اعم از ضخامت و میزان ساب سنگ به پورتال AIVWA ارسال می کند. پس از سورت شدن سنگ با کمک هوش مصنوعی پیشرفته ، پرینتر دستگاه بارکد سنگ و اطلاعات سورت آن را بر روی سنگ پرینت می کند. طی یک فرآیند دقیق و سریع ، انبارداری آنلاین نیز بدون هزینه ، زمان و نیروی انسانی صورت می‌پذیرد. دستگاه این امکان را به وجود می‌آورد که با استفاده از بارکدهای موجود از اطلاعات کامل سنگ در هر پالت اطلاع کامل داشته‌ باشیم, که این اطلاعات برای اطمینان خاطر مشتری اهمیت قابل توجهی دارد. در پورتال AIVWA تلاش شده است که با استفاده از اطلاعات سنگ ها یک سامانه ی انبارداری کاربردی,سریع و دقیق برای سنگ ها ایجاد شود.
مدیران کارخانه ها در پورتال AIVWA دسترسی کامل به میزان سنگ تولیدی و کیفیت خط تولید کارخانه ی خود دارند. همچنین این امکان برای کارخانه ها وجود دارد که سنگ های مورد نظر خود را در گالری AIVWA در معرض دید مشتریان خود و دیگر مشتریان سنگ AIVWA قرار دهد.
اتصال مداوم دستگاه به شبکه اینترنت، سرویس تعمیر و نگهداری سیستم و همچنین عیب‌یابی و بروزرسانی برنامه‌های دستگاه را از راه دور ممکن می‌سازد.

درباره ما

درباره ی ما
گروه استارتاپی AIVWA در سال 1397 کار خود را آغاز کرد. این گروه با استفاده از مشاهده ی روزانه ی مشکلات و نیاز های یک کارخانه ی تولید سنگ, اقدام به طراحی دستگاه اسکنر و سورت و کنترل کیفیت سنگ و همچنین طراحی و پیاده سازی یک پورتال جامع برای مدیریت تولید کارخانه کرده است. از آنجایی که سامانه ی ایجاد شده آزمایش های خود را روی خط تولید واقعی کارخانه انجام داده است, تلاش شده که همه ی نیازهای کارخانه و مدیریت در آن دیده شود و آزمون خود را بیش از یک سال بر روی خط تولید پس داده است.
گروه AIVWA با توجه به پتانسیل تیم و امکانات موجود در حال طراحی دستگاه های دیگری مبتنی بر هوش مصنوعی برای نیاز های کارخانه است و تحقیقاتی در راستای برطرف کردن مشکلات روزانه ی کارخانه انجام داده است و به زودی محصولات جدیدی نیز برای کمک به صنعت سنگ روانه ی بازار خواهد کرد.

ارتباط با ما​

آدرس: ملاصدرا - بین شیخ بهایی و چمران - پلاک 242
ساختمان فردوس - طبقه هفتم - واحد 26
تلفن تماس: ۵-۸۸۶۲۵۴۲ - ۰۲۱
info@AIVWA.com

ارتباط با ما​

آدرس: ملاصدرا - بین شیخ بهایی و چمران - پلاک 242 ساختمان فردوس - طبقه هفتم - واحد 26
تلفن تماس: ۵-۸۸۶۲۵۴۲ - ۰۲۱
info@AIVWA.com

2021 © کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت AIVWA می‌باشد.